AKCE

COVID-19 situace

Z důvodu vyjímky v karanténě vyhlášené českou vládou. Máme otevřeno, avšak v omezeném režimu. Po je otevřeno od 10:00 do 15:00. V sobotu je zavřeno. Děkujeme za pochopení a hodně zdraví.


Zpráva Českého rozhlasu

Doporučujeme k poslechu. Velice zajímavé informace.


Poslechnout zde 

 


Dobrá zpráva

Ač je venku již pomalu zima u nás akce nekončícího léta pokračuje až do konce října 2016


Den otevřených dvěří

POZOR POZOR POZOR
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
a to každý den, vyjma neděle,
Po-Pá 8.00 - 17.00
So     8.00 - 12.00
a každý otevřený den Vás obsluhují diplomovaní optometristé a optici!!!


otvírací doba

otvírací doba:

Po-Pá 8:00 - 17:00
So    8:00 - 12:00

Upozornění zákazníkům

Vy všichni, kteří jste v nedávné době navštívili čekárny a ordinace našich očních doktorů jste určitě zaznamenali jednu změnu. Na zdi čekárny visí skříň s brýlemi, které vévodí slogan "o 50% levnější než v optice". Chtěli bychom Vás, naše zákazníky, upozornit na to, že u nás mohou, pokud jim tedy doktor vystaví a předá poukaz na brýle, na základě tohoto poukazu obdržet celé brýle zcela ZDARMA. Tzv. "na pokladnu". A to bez jakékoliv slevy.

Pokud budete mít zájem o jinou obroučku, korekční skla, či plastové brýlové čočky bude Vám hodnota tohoto poukazu, stanovená zdravotní pojišťovnou, zcela odečtena.

Vzhledem k tomu, že obruby, skla i plastové čočky nabízíme v ruzných provedeních a cenových relacích má zákazník možnost si konečnou cenu "sestavit" sám, tak jak chce aby mu brýle vyhovovaly.


Najdete nás i na Facebooku

pro rychlejší komunikaci nás najdete i na Facebooku zde 


DRIVEWEAR

Samozabarvovací polarizační brýle a dioptrické brýlové čočky Drivewear

Mění plynule svou barvu a zatmavení podle množství a kvality světla kolem Vás a to i za sklem Vašeho automobilu. Současně blokují odlesky, zvyšují kontrast a zostřují vidění. To vše k doptání i k dostání u nás za ceny velice příznivé.
Více o Drivewear zde 


Nabízíme

Širší výběr obrub. Širší nabídku v brýlových čočkách (Multifokál, samozabarvovací, pro řidiče, sportovní i dioptrické). K tomu vysokou odbornost, poradenství a špičkový servis.

Nepotřebujete slevu! Ceny dle Vašeho výběru.

KLINGR OPTIKA

Dlouhá tř. 39
PSČ 412 01, Litoměřice 1

Tel.: 416 731 349
optika.klingr@bluetone.cz
Mapa: odkaz zde...