AKCE

Upozornění zákazníkům

Vy všichni, kteří jste v nedávné době navštívili čekárny a ordinace našich očních doktorů jste určitě zaznamenali jednu změnu. Na zdi čekárny visí skříň s brýlemi, které vévodí slogan "o 50% levnější než v optice". Chtěli bychom Vás, naše zákazníky, upozornit na to, že u nás mohou, pokud jim tedy doktor vystaví a předá poukaz na brýle, na základě tohoto poukazu obdržet celé brýle zcela ZDARMA. Tzv. "na pokladnu". A to bez jakékoliv slevy.

Pokud budete mít zájem o jinou obroučku, korekční skla, či plastové brýlové čočky bude Vám hodnota tohoto poukazu, stanovená zdravotní pojišťovnou, zcela odečtena.

Vzhledem k tomu, že obruby, skla i plastové čočky nabízíme v ruzných provedeních a cenových relacích má zákazník možnost si konečnou cenu "sestavit" sám, tak jak chce aby mu brýle vyhovovaly.


Najdete nás i na Facebooku

pro rychlejší komunikaci nás najdete i na Facebooku zde 


DRIVEWEAR

Samozabarvovací polarizační brýle a dioptrické brýlové čočky Drivewear

Mění plynule svou barvu a zatmavení podle množství a kvality světla kolem Vás a to i za sklem Vašeho automobilu. Současně blokují odlesky, zvyšují kontrast a zostřují vidění. To vše k doptání i k dostání u nás za ceny velice příznivé.
Více o Drivewear zde 


Nabízíme

Širší výběr obrub. Širší nabídku v brýlových čočkách (Multifokál, samozabarvovací, pro řidiče, sportovní i dioptrické). K tomu vysokou odbornost, poradenství a špičkový servis.

Nepotřebujete slevu! Ceny dle Vašeho výběru.


« | 1 2 | »
KLINGR OPTIKA

Dlouhá tř. 39
PSČ 412 01, Litoměřice 1

Tel.: 416 731 349
optika.klingr@bluetone.cz
Mapa: odkaz zde...